Ogled prispevka

Ciklus Gostilna Tabor - 2016

Sobota, 14. maj 2016 13:56:10 - Mariborski šah




Ciklus Gostilna Tabor - 2016. Igra se ciklus deset hitropoteznih in pospešenih turnirjev po sistemu švicar. Za nagrade štejejo najboljši rezultati osmih turnirjev. Nagrade so pokali in praktična darila. Posredujemo vmesne rezultate za odigrana prva štiri kola.

CIKLUS GOSTILNA TABOR - hitropotezni šah
--29.3.12.4.26.4.10.5.31.5.----OdigranoSKUPAJ
1COJHTER KARL7,59,510,06,5-----4,037,5
2ZUPE MIRAN10,011,0-10,0-----3,034,0
3MITROVIČ BORIS6,07,57,09,5-----4,034,0
4KOLAR BRANKO7,08,07,56,5-----4,033,0
5KORŽE DANILO7,06,07,08,0-----4,032,0
6ŠPELEC DARKO6,56,56,07,0-----4,030,0
7ČRETNIK URBAN8,09,57,0------3,027,5
8HEVIR VLADIMIR7,5-9,06,5-----3,026,0
9ŽUGAJ FJODOR8,57,0-7,5-----3,026,0
10ŠOŠTARIČ DENIS8,5-8,55,5-----3,025,5
11VIZOVIŠEK SLAVKO5,56,05,55,0-----4,026,0
12ALATIČ ANDREJ4,06,04,56,0-----4,024,5
13KODRIČ TILEN6,56,5-7,0-----3,023,0
14FLANDIJA ZVONKO7,06,56,0------3,022,5
15HABJANIČ AVGUST6,06,57,0------3,022,5
16PEV IVO3,54,55,06,5-----4,023,5
17PLEIČ JURE4,05,04,55,5-----4,023,0
18JURIŠIČ VLADIMIR5,02,55,06,5-----4,023,0
19KUKOVEC DARKO5,5-7,06,5-----3,022,0
20ZVEKIČ HAJRUDIN6,56,5-5,5-----3,021,5

Opomba: Po končanem ciklusu 10 turnirjev - sistem turniraja švicar, 12 kol, 5 min - (šteje 8 najboljših turnirjev) prvi trije dobijo pokal, prvi prejme še prehodni pokal (v trajno last 2 x zapored ali 3 x izmenično).

CIKLUS GOSTILNA TABOR - 2016 - pospešen šah
--22.3.5.4.19.4.3.5.17.5.----OdigranoSKUPAJ
1MITROVIČ BORIS6,07,05,55,5-----4,028,0
2ŠPELEC DARKO4,04,55,05,5-----4,023,0
3BABIČ DARKO3,05,05,55,0-----4,022,5
4ČRETNIK URBAN6,07,0-5,5-----3,021,5
5VIZOVIŠEK SLAVKO3,55,04,54,5-----4,021,5
6COJHTER KARL5,5-5,06,0-----3,019,5
7PLEIČ JURE4,54,03,54,0-----4,020,0
8ROZMAN ROMAN5,52,54,53,0-----4,019,5
9KORŽE DANILO-6,05,54,0-----3,018,5
10SAMARDŽIČ IVAN3,54,03,54,0-----4,019,0
11FLANDIJA ZVONKO-4,55,05,0-----3,017,5
12FILIPOVIČ DRAGAN4,54,02,53,0-----4,018,0
13HEVIR VLADIMIR4,04,5-4,5-----3,016,0
14BRUČI HAMDI4,5-4,04,5-----3,016,0
15GSELMAN MIRKO4,54,02,02,0-----4,016,5
16MOHR PABLO4,52,03,03,0-----4,016,5
17ALATIČ ANDREJ2,03,04,03,0-----4,016,0
18ŠOŠTARIČ DENIS6,5--5,5-----2,014,0
19ZAJŠEK FRANC-3,54,04,0-----3,014,5
20ŠTEVANEC LEA6,0--5,5-----2,013,5

Opomba: Po končanem ciklusu 10 turnirjev - sistem turnirja švicar, 8 kol - (šteje 8 najboljših turnirjev) prvi trije tekmovalci dobijo pokal, prvi prejme še prehodni pokal (v trajno last 3 x zapored ali 5 x izmenično).

Ocena:   Ogledov: 2810  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!