Ogled prispevka

GT hitropotezni 3/10

Četrtek, 28. april 2016 12:04:26 - Mariborski šah



V torek, 26.aprila je potekal 3. turnir iz ciklusa Gostilna Tabor - hitropotezni - z igralnim časom 5 min, 12 kol po sistemu švicar. Kljub predprazničnem času se je turnirja udeležilo lepo število to je 32 tekmovalcev. Ob odsotnosti kandidata za zmagovalca IM Mirana Zupeta in večkratnega zmagovalca hitropoteznih turnirjev v gostilni Tabor MK Fjodora Žugaja je tokrat svojo zmago slavil MK Karl Cojhter iz ŽŠK Marbor, na drugem mestu mu je sledil Vladimir Hevir in kot tretja wFM Lea Števanec. Železničarjevi mladinci so se uvrstili: MK Urban Čretnik na 8. mesto in Gregor Boc pa komaj na 24. mesto.


GT 2016 - hitropotezno, 3/10
Maribor, 26.4.2016
Končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch Zmage W-We
1. Cojhter Karl MK 2077 2098 SLO ŽŠK Maribor 10 73.0 85.0 0.0 2.44
(1944) 1W31 1B10 1W6 =B2 1W7 1W3 1B4 1B9 1W18 =B5 0W12 1B8
2. Hevir Vladimir I 1954 2104 SLO ŠK Gambit Maribor 9 73.0 88.0 0.0 1.70
(1963) 1B19 =W5 1B24 =W1 1B9 1W7 1B6 0W4 1B3 1W8 0B11 1W12
3. Števanec Lea WFM 2121 2077 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 9 70.5 85.5 0.0 1.73
(1976) 1W22 1B17 0B4 1W19 1W8 0B1 1B7 1W6 0W2 1B18 1W5 1B9
4. Šoštarič Denis IV 1997 2129 SLO ŠK Malečnik 8.5 72.5 88.0 0.0 0.39
(1988) 1W20 1B13 1W3 0B7 1W18 1B15 0W1 1B2 =W5 1B6 0W9 1B11
5. Hevir Zlatko MK 1971 1977 SLO ŽŠK Maribor 7.5 69.0 83.5 0.0 1.46
(1939) 1W26 =B2 0W18 0B8 1W24 1B10 1W15 1B7 =B4 =W1 0B3 1W21
6. Kolar Branko I 1937 2068 SLO ŠD Fram 7.5 69.0 83.0 0.0 -0.31
(1959) 1B28 1W23 0B1 1W21 1B13 1B18 0W2 0B3 1W15 0W4 1B7 =W10
7. Mitrovič Boris MK 2126 2080 SLO ŠD Fram 7 74.0 88.5 0.0 -0.59
(1956) 1B12 1W9 1B11 1W4 0B1 0B2 0W3 0W5 1B22 1W14 0W6 1B26
8. Čretnik Urban MK 2181 2207 SLO ŽŠK Maribor 7 71.5 86.0 0.0 -2.66
(1998) 0B14 1B27 1W17 1W5 0B3 0W9 1B12 1W11 1B10 0B2 1W18 0W1
9. Kukovec Darko II 1927 1932 SLO ŠD Fram 7 69.0 82.0 0.0 1.92
(1960) 1W30 0B7 1W22 1B31 0W2 1B8 1B11 0W1 1W16 0B12 1B4 0W3
10. Kodrič Vladimir MK 2021 1933 SLO ŠK Loška dolina 7 63.0 77.5 0.0 0.93
(1956) 1B25 0W1 0B21 1W23 =B14 0W5 1B13 1W19 0W8 1B15 1W16 =B6

Arbiter: Branko Vadlja, IA
Maribor, 26.4.2016, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min


Rezultati na ŠZS...


Ciklus GT - hitropotezni 2016 - Tabela skupaj
ZPPriimek in ime29.3.12.4.26.4.10.5.31.5.SKUPAJ
1COJHTER KARL7,59,510,0--27,0
2ČRETNIK URBAN8,09,57,0--24,5
3KOLAR BRANKO7,08,07,5--22,5
4ZUPE MIRAN10,011,0---21,0
5MITROVIČ BORIS6,07,57,0--20,5
6KORŽE DANILO7,06,07,0--20,0
7FLANDIJA ZVONKO7,06,56,0--19,5
8HABJANIČ AVGUST6,06,57,0--19,5
9ŠPELEC DARKO6,56,56,0--19,0
10VIZOVIŠEK SLAVKO5,56,05,5--17,0
11ŠOŠTARIČ DENIS8,5-8,5--17,0
12ŠTEVANEC LEA7,0-9,0--16,0
13ŽUGAJ FJODOR8,57,0---15,5
14HEVIR VLADIMIR7,5-8,0--15,5
15ALATIČ ANDREJ4,06,04,5--14,5
16KODRIČ VLADIMIR7,0-7,0--14,0
17PLEIČ JURE4,05,04,5--13,5
18KODRIČ TILEN6,56,5---13,0
19ZVEKIČ HAJRUDIN6,56,5---13,0
20FILIPOVIČ DRAGAN5,54,53,0--13,0
21PEV IVO3,54,55,0--13,0

Po končanem ciklusu 10 turnirjev (šteje 8 najboljših turnirjev) prvi trije dobijo pokal, prvi prejme še prehodni pokal (v trajno last 2 x zapored ali 3 x izmenično). Prvih 10 prejme praktične nagrade Gostilne Taborka. Turnirji bodo rejtingirani za SLO rejting.

Naslednji 4. hitropotezni turnir od planiranih desetih bo na razporedu 10.5.2016 ob 17.30 uri . Vabljeni!

Ocena:   Ogledov: 3058  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!