Ogled prispevka

Dvojna zmaga ŠK Branik

Sreda, 10. junij 2015 19:14:30 - Novice

17. festival veteranov Slovenije

Zgornja Polskava, 7.6.2015
Sistem: svicar, 9 kol - igralni čas: 15 min

Na Polskavskem neuradnem veteranskem prvenstvu Slovenije za igralce nad 5o let sta preprečljivo zmagala naša člana Fide mojster SUPANČIČ Darko, ki je zmagal in mednarodni mojster ZUPE Miran z osvojitvijo 2. mesta.

Rezultati - končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch W-We
1. Supančič Darko FM 2330 2292 SLO ŠK Branik Maribor 8.5 43.0 55.0 2.30
(1957) 1B32 1W77 1B16 1W6 1B5 1W8 =B2 1W13 1B4
2. Zupe Miran IM 2272 2334 SLO ŠK Branik Maribor 8 42.5 56.5 1.31
(1960) 1W19 1B21 1W22 1B20 1W7 1B13 =W1 =W4 1B5
3. Šahinovič Fikret II 2033 SLO ŠK Črna 7 39.5 50.0 2.23
(1956) 1W78 1B26 0W4 1B42 1W37 1B7 0B5 1W38 1B13
4. Mazi Leon IM 2393 2439 SLO 6.5 44.0 57.0 -1.20
(1959) 1B56 1W41 1B3 0W13 1B16 1W30 1W6 =B2 0W1
5. Vošpernik Zdravko M 2264 2231 SLO ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj 6.5 44.0 57.0 -0.05
(1934) 1W51 1B12 1W23 1B10 0W1 1B32 1W3 =B20 0W2
6. Kotnik Franc I 2078 SLO ŠK Rudar Trbovlje 6.5 40.5 53.0 1.18
(1942) 1B59 1W31 1B36 0B1 1W40 1W17 0B4 1W18 =B10
7. Karnar Marjan MK 2230 2098 SLO ŠD Domžale 6.5 39.5 51.5 0.65
(1947) 1B55 1W43 1B25 1W62 0B2 0W3 1W22 1B23 =W9
8. Skok Jože MK 1964 2162 SLO ŠD Domžale 6.5 37.0 50.0 -0.30
(1949) 1W52 1B37 =W35 =B40 1W23 0B1 1W21 =B27 1W24
9. Lipovšek Miran MK 1935 2062 SLO ŠD Fram 6.5 37.0 47.5 0.08
(1953) 0W60 1B50 1W34 1B46 =W21 =B33 1W19 1W14 =B7
10. Petek Francka WM 2007 2057 SLO ŠD Gorenjka Lesce 6.5 36.5 47.0 0.97
(1951) 1B63 1W58 1B61 0W5 1B62 1W20 0W13 1B16 =W6
11. Sorčnik Franc M 2049 2118 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 6.5 35.5 46.0 -0.74
(1951) 1W76 1B46 0W62 1W28 0B17 1B42 =W12 1B48 1W27
12. Zavratnik Maks II 1919 SLO Koroški ŠK Dravograd 6.5 32.5 42.0 1.27
(1950) 1B70 0W5 0B59 1W92 1B79 1W61 =B11 1B25 1W20
13. Cojhter Karl MK 2085 2128 SLO ŽŠK Maribor 6 43.5 56.0 0.79
(1944) 1B68 1W48 1B15 1B4 1W33 0W2 1B10 0B1 0W3
14. Nikolič Stanko MK 1914 1990 SLO ŠD Šentjur 6 35.0 45.0 -0.30
(1939) =B64 1W73 0B28 1W79 1W15 =B21 1W32 0B9 1W42
15. Jurič Marko I 1843 1859 SLO ŠK Zagorje ob Savi 6 35.0 44.0 1.59
(1948) 1W91 1B44 0W13 =W25 0B14 1B66 1W63 =B22 1W39
16. Milinkovič Nebojša MK 1956 1970 SLO ŠK Zagorje ob Savi 6 34.0 45.5 1.14
(1937) 1W50 1B80 0W1 1B87 0W4 1B89 1W39 0W10 1B38
17. Vizovišek Slavko II 1963 1868 SLO ŽŠK Maribor 6 33.0 42.5 1.38
(1949) 1W95 0B61 1W72 1B65 1W11 0B6 =W48 =B34 1W33
18. Musič Gojko I 1999 SLO LŠK Metalka Trgovina 6 32.5 42.0 -0.33
(1940) 0W80 1B95 1W51 1B60 0W32 1B26 1W33 0B6 1W37
19. Jovič Ivan III 1809 SLO ŠK Rudar Trbovlje 6 32.0 41.0 1.71
(1958) 0B2 0W79 1B70 1W101 1B91 1W29 0B9 1W43 1W35
20. Jeraj Zlatko MK 2082 2040 SLO ŠD Jesenice 5.5 38.5 50.5 0.27
(1957) 1W72 1B42 1W60 0W2 1B39 0B10 1W37 =W5 0B12
21. Veskovič Džemal I 1884 1921 SLO ŠD Črni graben 5.5 37.5 49.5 1.24
(1963) 1B69 0W2 1B68 1W36 =B9 =W14 0B8 1W64 =B29
22. Bregar Rudi I 2001 SLO ŠK Rudar Trbovlje 5.5 37.5 48.5 0.11
(1947) 1B90 1W38 0B2 =W48 1B53 1W24 0B7 =W15 =B31
23. Poberžnik Janez I 1862 1958 SLO Koroški ŠK Dravograd 5.5 37.5 47.0 0.20
(1945) 1B74 1W93 0B5 1W31 0B8 1W36 1B49 0W7 =B26
24. Golob Drago III 1833 SLO ŠK Črna 5.5 36.5 46.5 2.12
(1949) 1W71 =B40 =W54 1W41 1B29 0B22 =W25 1W30 0B8
25. Prestrl Jožef MK 1945 1876 SLO Šahovsko društvo Radovlji 5.5 36.0 43.5 0.57
(1940) 1W57 1B105 0W7 =B15 =W34 1B62 =B24 0W12 1B55
26. Krajnc Rudolf III 1869 SLO Koroški ŠK Dravograd 5.5 34.0 43.5 0.61
(1960) 1B98 0W3 1B49 0W29 1B50 0W18 1B88 1W41 =W23
27. Hribar Janez MK 1969 1917 SLO ŠD Črni graben 5.5 33.0 42.5 0.24
(1947) 1B75 0W36 0B32 1W96 1B82 1W59 1B41 =W8 0B11
28. Košak Marjan II 1790 1869 SLO ŠD Slovenske Konjice 5.5 32.5 43.0 0.77
(1941) =W66 1B67 1W14 0B11 0W35 0B63 1W75 1B52 1W34
29. Bohak Janko MK 1971 2007 SLO ŠD Ptuj 5.5 32.5 41.5 -1.08
(1935) 1W86 0B62 1W89 1B26 0W24 0B19 1W67 1B32 =W21
30. Krk Ljubo IV 1980 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 5.5 31.0 40.5 -0.28
(1950) 1W88 0B60 1W52 1B80 1W59 0B4 =W34 0B24 1W54
31. Šibanc Bogo II 1788 1881 SLO ŠD Slovenske Konjice 5.5 31.0 38.5 0.42
(1948) 1W92 0B6 1W105 0B23 1W80 0B34 1W60 1B51 =W22
32. Alatič Andrej III 1808 SLO ŠK Branik Maribor 5 37.5 47.5 1.81
(1949) 0W1 1B103 1W27 1B54 1B18 0W5 0B14 0W29 1B71
33. Javornik Branimir 1875 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 5 37.0 47.5 0.59
(1956) =W34 1B66 1W53 1B35 0B13 =W9 0B18 1W49 0B17
34. Petek Peter MK 1952 SLO ŠD Gorenjka Lesce 5 36.5 45.5 -0.44
(1944) =B33 1W83 0B9 1W99 =B25 1W31 =B30 =W17 0B28
35. Majcenovič Martin MK 1943 1937 SLO ŠD Ptuj 5 35.5 45.0 -0.67
(1932) 1B87 1W49 =B8 0W33 1B28 =W48 0B38 1W36 0B19
36. Jevšnik Tone II 1792 SLO Koroški ŠK Dravograd 5 35.5 44.0 2.38
(1942) 1W102 1B27 0W6 0B21 1W44 0B23 1W40 0B35 1W77
37. Milovanovič Srečko I 1916 1896 SLO ŠK Velenje Veplas 5 34.5 44.5 0.13
(1958) 1B65 0W8 1B63 1W61 0B3 1W86 0B20 1W50 0B18
38. Urek Branko II 1849 SLO ŠK Brežice 5 34.5 42.5 1.11
(1937) 1W101 0B22 1W44 0W39 1B87 1B40 1W35 0B3 0W16
39. Rožič Anton II 1935 SLO 5 33.0 43.0 -0.76
(1935) 0W61 1B57 1W78 1B38 0W20 1B60 0B16 1W59 0B15
40. Florjančič Rudi MK 1869 1974 SLO ŠD Slovenske Konjice 5 33.0 42.0 -0.95
(1937) 1B84 =W24 1B99 =W8 0B6 0W38 0B36 1W82 1B59
41. Vedenik Anton II 1922 SLO ŠD Šentilj pri Velenju 5 32.0 40.0 -0.47
(1949) 1W100 0B4 1W86 0B24 1W72 1B65 0W27 0B26 1W48
42. Senica Marjan II 1878 SLO 5 31.0 40.0 0.00
(1953) 1B104 0W20 1B93 0W3 1B88 0W11 1B86 1W61 0B14
43. Lazar Štefan I 1916 SLO 5 29.0 37.0 -1.25
(1936) 1W81 0B7 1W100 0B59 0W60 1B80 1W65 0B19 1W74
44. Streicher Zvonko MK 2013 1991 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 5 28.0 37.0 -1.95
(1934) 1B82 0W15 0B38 1W90 0B36 1W81 0B59 1W86 1B68
45. Grčar Janez III 1881 SLO ŠK Zagorje ob Savi 5 26.5 32.5 -1.72
(1942) 0B93 1W75 0B79 0W49 1B100 0W50 1B80 1W72 1B64
46. Burič Nikola I 1882 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 5 26.0 35.5 -0.56
(1932) 1B96 0W11 1B90 0W9 0B86 0W88 1B87 1W79 1B60
47. Šiftar Drago MK 1827 1748 SLO Šahovsko društvo Radovlji 5 24.0 30.5 -0.52
(1933) 0B99 0W87 =B69 0W64 =B83 1W96 1B92 1W70 1B61
48. Zvekič Hajrudin III 1885 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 34.5 43.5 0.01
(1954) 1W97 0B13 1W91 =B22 1W67 =B35 =B17 0W11 0B41
49. Ibrakič Hajrudin 1500 SLO ŠK Rudar Trbovlje 4.5 34.0 42.5 3.55
(1959) 1W89 0B35 0W26 1B45 1W52 1B53 0W23 0B33 =W51
50. Kovačič Herman II 1726 SLO ŠD Bistrica ob Dravi ŠS 4.5 33.5 42.5 1.49
(1943) 0B16 0W9 1B98 1W55 0W26 1B45 1W89 0B37 =W58
51. Košir Miroslav II 1801 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 4.5 31.0 41.0 -0.54
(1956) 0B5 1W69 0B18 1W71 =B81 =W64 1B79 0W31 =B49
52. Bajda Albin II 1798 SLO ŠK Zagorje ob Savi 4.5 30.5 38.5 -0.34
(1951) 0B8 1W70 0B30 1W100 0B49 1W87 1B73 0W28 =B53
53. Kavčič Alojz I 1873 SLO ŠD Laporje 4.5 29.5 38.5 -1.67
(1952) =B73 1W64 0B33 1B85 0W22 0W49 1B84 =B74 =W52
54. Ristič Nikola I 1926 1907 SLO Koroški ŠK Dravograd 4.5 29.0 37.0 -1.87
(1937) 1B79 =W99 =B24 0W32 0B61 =W82 1B71 1W63 0B30
55. Jazbinšek Vera WI 1684 1800 SLO ŠD Šentjur 4.5 28.0 35.5 -1.00
(1957) 0W7 =B81 =W66 0B50 1W105 =B75 1W99 1B67 0W25
56. Bajraktarevič Bajro II 1666 1812 SLO ŠK Zagorje ob Savi 4.5 27.0 35.0 -1.45
(1958) 0W4 0B100 =W57 1B69 0W65 1B94 0W74 1B81 1W66
57. Furh Ivan III 1705 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 26.5 34.5 0.76
(1942) 0B25 0W39 =B56 1W83 0B68 0W99 1B93 1W84 1B89
58. Petre Janko I 1705 1880 SLO ŠK Malečnik 4.5 25.0 34.0 -1.75
(1943) 1W94 0B10 0W65 0B88 1B97 =W74 =B82 1W90 =B50
59. Černe Anton III 1703 1784 SLO Šahovsko društvo Radovlji 4 37.5 47.0 1.11
(1945) 0W6 1B92 1W12 1W43 0B30 0B27 1W44 0B39 0W40
60. Kužner Ciril II 1780 1758 SLO ŠD Ptuj 4 37.5 47.0 1.69
(1956) 1B9 1W30 0B20 0W18 1B43 0W39 0B31 1B89 0W46
61. Rozman Roman 1699 SLO ŠD Pragersko-Gaj 4 37.0 47.5 1.71
(1963) 1B39 1W17 0W10 0B37 1W54 0B12 1W62 0B42 0W47
62. Huskič Mehmed II 1839 SLO ŠK Šoštanj 4 36.0 46.0 -0.45
(1955) 1B85 1W29 1B11 0B7 0W10 0W25 0B61 =W73 =B69
63. Šrimf Silvester II 1778 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 4 32.5 42.0 -0.51
(1957) 0W10 1B94 0W37 =B66 1W85 1W28 0B15 0B54 =W67
64. Lazar Franjo II 1751 SLO ŠD Gorišnica 4 32.5 41.5 0.33
(1946) =W14 0B53 0W67 1B47 1W94 =B51 1W77 0B21 0W45
65. Anclin Rudolf 1619 SLO ŠK Šoštanj 4 32.0 41.0 1.89
(1944) 0W37 1B76 1B58 0W17 1B56 0W41 0B43 0W69 1B90
66. Dimitrijevič Stanoje 1500 SLO ŠK Primskovo Kranj 4 31.5 41.0 2.59
(1933) =B28 0W33 =B55 =W63 1B84 0W15 1B69 =W68 0B56
67. Tomažič Martin I 1820 SLO ŠK Zagorje 4 30.0 39.0 -0.44
(1953) =B83 0W28 1B64 1W84 0B48 1W68 0B29 0W55 =B63
68. Trčko Anton II 1798 SLO ŠD Laporje 4 29.5 38.0 -0.95
(1947) 0W13 1B97 0W21 =B94 1W57 0B67 1W81 =B66 0W44
69. Majstorovič Milovan II 1652 SLO ŠK Zagorje ob Savi 4 29.5 36.5 0.16
(1937) 0W21 0B51 =W47 0W56 1B103 1B85 0W66 1B65 =W62
70. Lukavačkič Čazim IV 1643 SLO ŠK Velenje Veplas 4 28.5 37.0 0.26
(1951) 0W12 0B52 0W19 0B76 +*106 1W104 1B78 0B47 1W86
71. Purišič Radenko 1500 4 28.5 37.0 1.73
(1955) 0B24 +*106 0W87 0B51 1W95 1B78 0W54 1B76 0W32
72. Vehovar Herman II 1784 SLO ŠD Bistrica ob Dravi ŠS 4 28.0 36.5 -0.97
(1938) 0B20 1W96 0B17 1W97 0B41 0W73 1B98 0B45 1W95
73. Rot Branko II 1547 SLO 4 27.5 35.5 2.37
(1959) =W53 0B14 1W102 =B81 0W89 1B72 0W52 =B62 =W75
74. Vidonja Vlado 1719 SLO ŠD Pragersko-Gaj 4 27.0 34.5 0.59
(1953) 0W23 0B89 0W94 1B102 1W98 =B58 1B56 =W53 0B43
75. Gselman Mirko MK 1726 1709 SLO ŠK Malečnik 4 26.5 33.0 -0.65
(1941) 0W27 0B45 0W97 1B103 1B101 =W55 0B28 1W85 =B73
76. Čokan Mirko I 1778 1797 SLO ŠD Domžale 4 24.5 34.0 -1.78
(1947) 0B11 0W65 0B96 1W70 1B92 0W79 1B95 0W71 1B88
77. Grm Ivan II 1920 1807 SLO ŠD Šentilj pri Velenju 4 24.0 34.0 -1.12
(1950) 1W103 0B1 0W80 0B86 1B99 1W90 0B64 1W88 0B36
78. Jug Franc II 1773 SLO ŠK Slovenec Poljčane 4 24.0 32.0 -1.75
(1947) 0B3 1W104 0B39 0W91 1B96 0W71 0W70 1B101 1W87
79. Jemenšek Jože 1692 SLO 3.5 35.0 45.0 0.97
(1943) 0W54 1B19 1W45 0B14 0W12 1B76 0W51 0B46 =B82
80. Blaznik Vojko II 1749 1756 SLO Šahovsko društvo Radovlji 3.5 34.5 42.5 0.30
(1953) 1B18 0W16 1B77 0W30 0B31 0W43 0W45 1B104 =B83
81. Jurič Milan II 1639 SLO ŠD Polskava 3.5 30.0 38.0 0.63
(1949) 0B43 =W55 1B83 =W73 =W51 0B44 0B68 0W56 1B92
82. Gunšek Alfred II 1692 1772 SLO ŠD Fram 3.5 27.0 33.5 -0.87
(1942) 0W44 0B91 1W103 1B105 0W27 =B54 =W58 0B40 =W79
83. Žagar Marjan II 1685 1823 SLO Šahovsko društvo Radovlji 3.5 26.0 33.5 -2.38
(1940) =W67 0B34 0W81 0B57 =W47 0B93 1W97 1B99 =W80
84. Zebec Ignac III 1733 SLO ŠD Šentilj pri Velenju 3.5 26.0 33.0 -1.27
(1941) 0W40 1B102 =W85 0B67 0W66 1B91 0W53 0B57 1W99
85. Pem Ivan 1500 3.5 25.5 32.0 1.61
(1937) 0W62 1B88 =B84 0W53 0B63 0W69 1W94 0B75 1W102
86. Piskar Rihard II 1761 1709 SLO ŠD Kranj 3 32.5 41.0 -0.08
(1943) 0B29 1W98 0B41 1W77 1W46 0B37 0W42 0B44 0B70
87. Bezjak Zvonko III 1700 SLO ŠD Fram 3 32.0 41.0 -0.57
(1951) 0W35 1B47 1B71 0W16 0W38 0B52 0W46 1W93 0B78
88. Vekič Vojko II 1734 SLO ŠD Pragersko-Gaj 3 31.5 39.0 -0.76
(1952) 0B30 0W85 1B104 1W58 0W42 1B46 0W26 0B77 0W76
89. Košir Pavla WM 1858 1852 SLO ŠD Domžale 3 31.0 40.0 -2.90
(1942) 0B49 1W74 0B29 1W93 1B73 0W16 0B50 0W60 0W57
90. Vukolič Milan IV 1759 SLO ŠD Fužinar ŠK Hapro 3 28.5 35.0 -1.59
(1946) 0W22 1B101 0W46 0B44 1W93 0B77 1W91 0B58 0W65
91. Herzog Vlado 1500 3 27.5 34.5 1.22
(1937) 0B15 1W82 0B48 1B78 0W19 0W84 0B90 0W95 1B105
92. Požar Adolf 1595 SLO ŠK Brežice 3 27.0 35.0 0.66
(1940) 0B31 0W59 1W95 0B12 0W76 1B100 0W47 1B102 0W81
93. Rodošek Ivan 1570 SLO 3 27.0 34.0 1.00
(1939) 1W45 0B23 0W42 0B89 0B90 1W83 0W57 0B87 1W103
94. Slatnar Janez II 1570 1525 SLO ŠK Stari Mayr Kranj 3 27.0 32.5 0.32
(1943) 0B58 0W63 1B74 =W68 0B64 0W56 0B85 1W105 =B98
95. Lipovšek Anton III 1720 SLO ŠD Laporje 3 25.5 32.5 -1.99
(1948) 0B17 0W18 0B92 1W104 0B71 1W101 0W76 1B91 0B72
96. Cvirn Rajko III 1595 SLO ŠD Fram 3 25.5 32.0 0.53
(1942) 0W46 0B72 1W76 0B27 0W78 0B47 0W102 1B100 1W101
97. Črnko Mladen IV 1600 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše 3 25.0 31.0 -0.60
(1935) 0B48 0W68 1B75 0B72 0W58 0W98 0B83 +*106 1W104
98. Gretar Mirko 1500 3 24.0 31.0 -0.05
(1939) 0W26 0B86 0W50 +*106 0B74 1B97 0W72 =B103 =W94
99. Reichenberg Bogdan 1500 2.5 31.0 39.5 1.20
(1948) 1W47 =B54 0W40 0B34 0W77 1B57 0B55 0W83 0B84
100. Šegovc Janko 1661 SLO Koroški ŠK Dravograd 2 27.0 33.0 -2.04
(1953) 0B41 1W56 0B43 0B52 0W45 0W92 0B104 0W96 +*106
101. Leskovar Adolf 1500 SLO ŠD Pragersko-Gaj 2 25.0 33.0 -1.42
(1941) 0B38 0W90 +*106 0B19 0W75 0B95 +*106 0W78 0B96
102. Vavpetič Vid MK 2094 1999 SLO ŠD Domžale 2 23.0 29.0 -5.95
(1934) 0B36 0W84 0B73 0W74 0B104 1W105 1B96 0W92 0B85
103. Stankovič Nada IV 1652 SLO ŠK Velenje Veplas 2 22.5 28.5 -2.85
(1949) 0B77 0W32 0B82 0W75 0W69 +*106 =B105 =W98 0B93
104. Okrožnik Gorazd 1553 SLO 2 21.5 28.5 -0.37
(1963) 0W42 0B78 0W88 0B95 1W102 0B70 1W100 0W80 0B97
105. Škrinjar Jakob 1500 1.5 25.5 32.5 -1.35
(1943) +*106 0W25 0B31 0W82 0B55 0B102 =W103 0B94 0W91

Ocena:   Ogledov: 2258  Dodal:Tajnik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!