Ogled prispevka

1. turnir ŠKL 2017/18

Ponedeljek, 25. september 2017 14:37:42 - Mariborski šah

V petek, 22. septembra je potekal prvi turnir ŠKL v sezoni 2017/18, tekmovanja se je udeležilo - 105 tekmovalcev iz širše Štajerske regije in Pomurja. Tekmovali so v starostnih skupinah U-9(19), U-12(45) in U-15(41). Trije najboljši po kategorijah - ločeno dekleta in fantje - so prejeli medalje.

Zmagovalci 1. turnirja po kategorijah:


F9 - Kolja Tito Veber

D9 - Šjama Grobelšek


F12 - Nik Javornik

D12 - Zala Casar


F15 - Urban Štern

D15 - Nikolina Roškar

Štajerska kadetska liga 2017/18 - 1/10, 
SGŠ Maribor, 22.9.2017

U9
Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch W-We
1. Veber Kolja Tito 1159 1683 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr. 9 36.0 47.0 2.70
(2009) 1W12 1B9 1W3 1B2 1W4 1B8 1W5 1B7 1W10
2. Grobelšek Šjama 1667 SLO OŠ Sladki Vrh 7 36.0 49.0 0.91
(2009) 1B5 1W8 1B4 0W1 1B6 0W3 1B9 1W11 1B12
3. Ancelj Lukas 1545 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah 7 35.5 48.0 2.54
(2009) 1B13 1W14 0B1 1W6 1B8 1B2 0W4 1B10 1W5
4. Smaka Matic 1561 SLO OŠ A. Besednjaka Mb 7 35.0 46.5 2.31
(2009) 1W7 1B16 0W2 1B9 0B1 1W15 1B3 1W6 1B11
5. Javornik Lina 1500 SLO OŠ D. Flisa Hoče 5 34.5 46.0 1.02
(2009) 0W2 1B11 0W9 1B16 1W7 1B10 0B1 1W13 0B3

U12
Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch W-We
1. Javornik Nik 1763 SLO OŠ D. Flisa Hoče 8 41.5 52.0 2.64
(2007) 1B12 1W20 0B2 1W38 1B6 1W4 1B5 1B3 1W7
2. Drevenšek Gašper 1704 SLO OŠ A. Besednjaka Mb 8 37.5 46.0 3.12
(2008) 1B43 1W45 1W1 1B5 1W4 1B14 0W3 1B21 1B8
3. Čurič Enej IV 1700 SLO OŠ J. Padežnika Mb 7 39.0 49.5 2.33
(2008) 1W42 1B26 0W5 1B30 1B17 1W6 1B2 0W1 1B4
4. Kop Jaka 1726 SLO OŠ J. Pučnika Črešnjevec 6 41.5 53.0 1.02
(2006) 1B25 1W18 1B7 1W8 0B2 0B1 1W15 1B24 0W3
5. Stražišnik Enej 1755 SLO OŠ Muta 6 40.0 51.5 0.55
(2006) 1B34 1W22 1B3 0W2 1B29 1B15 0W1 0W7 1B21

U15
Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch W-We
1. Štern Urban II 1963 SLO OŠ Fram 8 41.0 53.5 1.93
(2004) 1W14 1B7 1W11 0B2 1W9 1B6 1W12 1W3 1B5
2. Vaupot Luka III 1265 1913 SLO II. OŠ Slovenj Gradec 7.5 42.0 55.0 1.91
(2005) 1B18 1W8 1B15 1W1 1B4 =W5 0B3 1W13 1B9
3. Deželak Nik 1836 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah 7 41.0 53.0 2.07
(2005) 1B30 1W21 1B20 0W5 1B16 1W4 1W2 0B1 1W10
4. Kočar Jaka II 1921 SLO OŠ Tišina 7 39.5 51.5 1.03
(2004) 1W23 1B12 1W10 1B6 0W2 0B3 1W7 1B11 1W14
5. Hanc Nejc II 1223 1883 SLO OŠ Sv. Jurij 6.5 40.5 52.5 1.10
(2003) 1W27 0B10 1W23 1B3 1W11 =B2 1W6 1B12 0W1

Arbiter: Branko Vadlja, IA
SGŠ Maribor, SLO, 22.9.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min

Rezultati turnirja na ŠZS


Ocena:   Ogledov: 281  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!