Ogled prispevka

Svetovno seniorsko prvenstvo 2016

Torek, 06. december 2016 11:20:29 - Svet in šah


V Marianskih Laznah na Češkem je od 18. novembra do 1. decembra 2016, potekalo Svetovno seniorsko šahovsko prvenstvo za posameznike za leto 2016. V tem času se je odvilo šest turnirjev - standardni šah 50+open, 65+open, w50+, w65+ ter turnirja hitropotezni in pospešeni šah. Prvenstva se je udeležilo preko 340 tekmovalcev iz celega sveta. Prvenstva so se udeležili tudi trije slovenski šahisti: GM Georg Morh, IM Janez Barle in Nikola Hočevar.

Rezultati 50+open po 11. kolu
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5 Krtg+/-
115GMBagaturov GiorgiGEO24109,506771,5591023,9
224IMReprintsev AlexanderUKR23218,517781571039,8
31GMSturua ZurabGEO25568,5070,575,55710-0,9
44GMDanielsen HenrikISL24778073,57967104,4
514IMVlassov NikolaiRUS24158073,578,5561015
66GMMohr GeorgSLO24618071,576,557102,8
73GMIvanov AlexanderUSA24788068,5745610-1,3
819GMVokac MarekCZE2391806671,556107,3
911IMKalegin EvgenijRUS2420806468,556100,2
102GMMatamoros Franco Carlos S.ECU24957,5070,5766410-8,6


Končni rezultati naših tekmovalcev
SNo-NameRtgFED1234567891011Pts.Rk.Krtg+/-Group
6GMMohr Georg2461SLO11½1½11010186102,8Open 50+
26IMBarle Janez2303SLO½1110½1½01½72310-1,8Open 50+
172-Hocevar Nikola1910SLO½01½½½½½½½½5,51202038,2Open 65+

Rezultati prvenstva

Uradna stran prvenstsva

Ocena:   Ogledov: 2087  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!